1. W kościele obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk przy wejściu.
  2. Transmisja Mszy św. o godz. 10:30.
  3. Ci, którzy przyjmują Komunię św. na rękę, podchodzą z prawej strony (patrząc na ołtarz).
  • Na naszej stronie internetowej powstała zakładka „Nabożeństwo Pierwszych Sobót”. Ma na celu przybliżenie wiernym intencji tego nabożeństwa, warunków, jakie trzeba spełnić oraz możliwość odprawienia tego nabożeństwa w domu w czasie pandemii. Dodane zostały piętnastominutowe piękne rozważania na styczeń i luty. Jest też link do Sekretariatu Fatimskiego, gdzie możemy znaleźć więcej informacji.
  • Zachęceni dużą frekwencją osób biorących udział w 33-dniowych rekolekcjach oddania się Maryi, przygotowaliśmy kolejną edycję przygotowań do ofiarowania się Maryi. Rekolekcje odbędą się w dn. 20.02. – 24.03. 2021r. Akt ofiarowania się nastąpi 25 marca w uroczystość Zwiastowania NMP, po wieczornej Mszy św. Zapisy do 7 lutego w zakrystii. Informacje na naszej stronie internetowej w zakładce „33 dniowe oddanie”.
  • Wspólnota Żywego Różańca zbiera ofiary na nowy sztandar. Do tej pory pozyskano 837 zł. Kto chciałby włączyć się w tę zbiórkę, może to uczynić w zakrystii.
  • W środę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. wg porządku niedzielnego. Poświęcenie kredy i kadzidła. Ponieważ w tym roku nie ma odwiedzin duszpasterskich proszę, by w domu wspólnie z rodziną pomodlić się, poświęcić mieszkanie, okadzić. Zbiórka do puszek na misje. Kreda i kadzidło znajdują się przy bocznym ołtarzu.
  • W minionym roku w naszej parafii były: 57 chrztów 19 ślubów, 99 pogrzebów, 66 dzieci przyjęło I Komunię św., 49 młodzieży przystąpiło do bierzmowania. W Archidiecezji Poznańskiej zmarło 38 księży. Inwestycje: nowe nagłośnienie na zewnątrz kościoła, zakup sprzętu do transmisji, monitoring wewnątrz i na zewnątrz kościoła, kostka na cmentarzu, częściowy montaż wentylacji w powstającym budynku parafialnym. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na utrzymanie parafii i realizację tych inwestycji. Dziękuję też za przelewy na konto parafialne.

Niech czas ferii zimowych w tych trudnych okolicznościach przybliży nas do Boga i do siebie nawzajem