1. W kościele może przebywać 25 osób.
 2. W kościele obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk przy wejściu.
 3. Ci, którzy przyjmują Komunię św. na rękę, podchodzą z prawej strony (patrząc na ołtarz).
 4. Dzisiaj ostatnie nabożeństwo Gorzkich żali o godz. 17:15.
 5. W Wielkim Poście tradycyjnie składamy daninę diecezjalną. Zbieramy też fundusze na budowę domu parafialnego. Koperty są wyłożone w kościele. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe ofiary, także te wpłacane na konto parafialne.
 6. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W poniedziałek, wtorek i środę spowiedź od godz. 19:00 do 20:00. Będzie możliwość przyjęcia Komunii św.
 7. Przed nami Triduum Paschalne. Ze względu na ograniczoną ilość osób w kościele, będą transmisje, o ile nie zajdą nieprzewidziane okoliczności.
 8. W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 19:00 – pamiątka ustanowienia przez Chrystusa sakramentu Eucharystii i kapłaństwa. Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Ciemnicy do godz. 23:30.
 9. W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o godz. 19:00. W tym dniu rozpoczynamy nowennę przed świętem Miłosierdzia Bożego. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły, czyli bezmięsne dwa lekkie posiłki i jeden do syta. Składka na chrześcijan Ziemi Świętej. Adoracja Najświętszego Sakramentu przy Grobie Pańskim do godz. 23:30.
 10. W Wielką Sobotę Wigilia Paschalna o godz. 20:00. Nabożeństwo pierwszej soboty możemy odprawić w domu.
 11.  Poświęcenie pokarmów tylko na zewnątrz kościoła:

 od 10:00 do 13:00 co pół godziny i o godz. 15:30. Obrzęd błogosławienia pokarmów w domu przez głowę rodziny będzie na naszej stronie.

 1. W Triduum Paschalne i święta ci, którzy będą uczestniczyć w liturgii poprzez transmisję, mogą przyjąć Komunię św. 15 minut po jej zakończeniu. W święta Komunia św. będzie udzielana o godz. 16:00 i 17:00.
 2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na utrzymanie naszej parafii, także te, wpłacane na konto parafii.
 3. Na dni, które przed nami, piękne i trudne niech nam Pan błogosławi!