Wniebowzięcie NMP

15.08.2021

 1. Ci, którzy przyjmują Komunię św. na rękę, podchodzą z prawej strony (patrząc na ołtarz).
 2. Czas Komunii św. wielkanocnej ks. Arcybiskup przedłużył do 14 września.
 3. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. Chorych odwiedzimy w sobotę 28 sierpnia.
 6. Do nabycia jest Przewodnik katolicki w cenie 6 zł. i książeczka „Dwie beatyfikacje” za 4 zł.
 7. Organizujemy wyjazd na „Męskie Oblężenie Jasnej Góry” 18 września.  Zapisy do 22 sierpnia w zakrystii. Program jest wywieszony w gablocie i na  stronie internetowej. Spotkanie organizacyjne dzisiaj (niedziela) o godz. 18:30, zakończone modlitwą różańcową.
 8. 29 sierpnia o. Robert Szymański będzie obchodził w naszej parafii 25 rocznicę ślubów zakonnych. Jubilat odprawi dziękczynna Mszę św. o godz. 12:00.
 9. Spotkanie Akcji Katolickiej w poniedziałek 23 sierpnia po Mszy św. w Oratorium.
 10. Za tydzień czwarta niedziela miesiąca. Składka na inwestycje parafialne. Przypomnę, że w ostatnich trzech latach to m.in.: nowe ogrzewanie kościoła, nagłośnienie zewnętrzne, monitoring kościoła i terenu wokół: w powstającym domu parafialnym: wylanie posadzki, ogrzewanie podłogowe, wentylacja, zakup styropianu do ocieplenia budynku: na cmentarzu kostka brukowa, renowacja paramentów liturgicznych, zakup nowych szat liturgicznych.
 11. Udającym się na urlop życzymy pięknej pogody i wypoczynku. Nam wszystkim na nowy tydzień niech Pan błogosławi, za wstawiennictwem naszej Matki Królowej nieba!