Fara Kostrzyn 26 III 2023
1. Dziś na Mszę św. o 11.30 zapraszamy wszystkie dzieci.  
Gorzkie Żale o 17.15; następnie Msza św.

2. W poniedziałek o 19.00 próba wszystkich aktorów do Męki Pańskiej w kościele.

3. We wtorek zapraszamy na krąg biblijno – liturgiczny dla dorosłych o godz.19.15 w Oratorium, w tym miesiącu w formie kręgu liturgicznego. Ks. Jarosław planuje cykliczne spotkania raz w miesiącu.

4. W piątek Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.30.
Po Mszy św. o 18.00 ruszy Parafialna Droga Krzyżowa ulicami; Średzka, Rynek, Poznańska, Dworcowa, Warszawska i Średzka.

5. W I sobotę po Mszy św. o  7.00 Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. ks. Jarosław od 7.30 odwiedzi chorych. Zbiórka dla ministrantów w sobotę o godz. 10.00 w Oratorium; wspólne przygotowywanie palemek.

6. Zapraszamy na Misterium Męki Pańskiej w wykonaniu naszych Parafian w sobotę 1.IV.godz. 19.00 i w niedzielę 2.IV. godz.19.00 które odbędzie się w naszym kościele – jako przygotowanie do Wielkiego Tygodnia i największych Świąt naszej wiary.

7. Za tydzień Niedziela Palmowa – podczas Mszy św. święcenie palemek; na Mszy św. o 11.30 procesja dzieci I komunijnych z obu szkół i dorosłych z palemkami; zbiórka przy krzyżu misyjnym i uroczyste wejście do Kościoła.  Po Mszy św. spotkanie wszystkich dzieci I komunijnych  i rodziców. Tego dnia 18 rocznica śmierci św. Jana Pawła II.
Ministranci przed Mszami św. będą rozprowadzać gałązki palmowe za dobrowolną ofiarę.

8. W parafii bł. Jolanty będą nauki przedmałżeńskie  w kwietniu; zapisy i informacje jolanta@archpoznan.pl. Jest organizowana także pielgrzymka do Portugalii od 11 – 18 lipca; info na stronie parafii.

9. Dziękuję panu Dominikowi za obcięcie gałęzi na drzewach wokół kościoła; panu Marianowi za wysprzątanie trawników wokół kościoła – Bóg zapłać.
Dziękuję za ofiary na daninę i na kościół – Bóg zapłać.

Proboszcz
ks. kan. Ireneusz Rachwalski